Kelebek uluslararası evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerine Hoşgeldiniz firmamız 1999 yılından bu yana evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunmaktadır, son 7 yıldır uluslararası ev eşyaları Taşımacılık ve depolama hizmetlerini yapmaya başladı, bu kısa süre içerisinde sayısız başarılı işler gerçekleştirdi, firmamız taşıdığı kişi veya şirket Anlaşması olan bütün müşterilerine kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunmuştur, sunmaya da devam ediyor.

Uluslararası evden eve nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat ve uluslararası taşımacılık hizmetleri yapan kelebek Lojistik her zaman daha kaliteli ve kesin sonuçlar elde etmiştir. firmamız kalitesi tartışılmaz pozisyona gelerek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve aynı şekilde devam etmektedir.

Uluslararası evden eve taşımacılık

Kelebek Lojistik olarak uluslararası taşımacılık uluslararası evden eve nakliyat ve dünyanın her yerine ev eşyaları taşımak için gerekli belgeler alınarak tam kurumsal bir firma sıfatındayız firmamız Türkiye’den Almanya’ya eşya taşıma, Almanya’dan Türkiye’ye ev eşyaları taşıma, ve benzeri kelimeler de aradığınız da ilk sıralarda bulursunuz kalitemiz markamız Bu şartlarda çok önemlidir. Çünkü biz her zaman markamızı koruyarak daha kaliteli işler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz..

Uluslararası nakliye firması

Zati eşya taşıma

Evden eve nakliyat
Taşımacılık hizmetleri

2 Comments

 1. İreç doğan

  Cevapla

  Selam eşyaların 0 Türkiye İstanbul’dan aldım
  bu eşyaları Amsterdam’a götürmek istiyorum ortalama 13 metreküp Bana bir fiyat verebilir misiniz Teşekkürler iyi günler

 2. Abdulrezak kerimoğlu

  Cevapla

  Merhaba Biz iki arkadaş eşyalarımızı Almanya Berlin’e götürmek istiyoruz bize tam bir tır yeterli olur
  bu konuda aramanızı bekliyorum 0535 658 **** veya mail yoluyla bize bir fiyat teklifi verebilir misiniz.
  iyi günler

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir